Dijital Medya

İnternet Üzerinde Reklam Verin İşinizi Büyütün

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da yada Yandex’de arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde ödeme yapın.

Uzman ekibimizden destek almak için bizimle iletişime geçiniz.
 
İnternet Üzerinde Reklam Verin İşinizi Büyütün

Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünün

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da yada Yandex gibi arama motorlarında arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da yada Yandex’de gösterilebilir.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

Doğru müşterileri bulmak için...

Google
Yandex

Sizin için değerli sonuçlar elde edin

Web Sitesine Ziyaretçi Çekin

WEB SİTESİNE ZİYARETÇİ ÇEKİN

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün.

TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN

TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN

Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

İŞLETMENİZE ZİYARETLERİ ARTIRIN

İŞLETMENİZE ZİYARETLERİ ARTIRIN

Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

Sistemsel Medya ve Yazılım

Google Reklam Hizmetleri

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da yada Yandex gibi arama motorlarında arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da yada Yandex’de gösterilebilir.

Google Arama Reklamları

İnternette alışveriş yapan kullanıcılar, bir ürün satın almak istediğinde mobil cihazında yada bilgisayarında ilk olarak Google’da arama yapıyor. Sunduğumuz çözümler sayesinde, sattığınız ürünler için arama yapan kullanıcılara ister fikir edinme ister karar verme aşamasında erişerek ürünlerinizin daha fazla yeni müşteriye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Alışveriş yapan kullanıcılar sunduğunuz ürünleri daha aramaya başlamadan onlarla bağlantı kurun. Kullanıcıların favori bloglarına göz attığı, mobil cihaz ve uygulama kullandığı ya da internetteki milyonlarca iş ortaklığı web sitesinde ve uygulamasında gezindiği anlar bağlantı kurmak için idealdir.

Akıllı Alışveriş kampanyaları

Potansiyel müşteriler internete üzerinden diledikleri yerden çeşitli platform ve cihazlar üzerinden hem online hem de fiziksel mağaza alışverişlerini sorunsuz şekilde yapabilen bir profil oluşturuyor. Akıllı Alışveriş kampanyaları, Google’da sunduğunuz ürünler için evlerinde, mobil cihazlarında veya mağazalarda arama yapan kullanıcıların karşısına ürünlerinizi çıkarmanıza yardımcı olur.

Merchant Center

Google Merchant Center, mağaza ve ürün bilgilerinizi Google’a sunarak burada alışveriş yapan kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur. Bu sayede müşteriler, sattığınız şeyler için Google platformlarında arama yaptığında mağazalarınız ve ürünlerinizle ilgili tüm bilgileri görebilir.

Youtube Reklamları

Kullanıcıların %90’ından fazlası, YouTube’da yeni marka veya ürünler keşfettiğini söylüyor. Bu kullanıcılara ürün araştırma, satın almaya karar verme veya daha sonra satın alacakları ürünler için fikir edinme gibi tüm alışveriş aşamalarında, bağlantı kurdukları her an erişebilirsiniz.

Hizmet Kapsamı & Ödemeler
  • Aylık Reklam Bütçesi 15.000 TL altında kalması durumunda sabit ücret uygulanmaktadır.
  • Aylık Reklam Bütçesi 15.000 TL ve üstü olması durumunda reklam bütçesi üzerinden %15 komisyon uygulanmaktadır.
Nereden Başlamanız Gerekiyor
Kafanızın Karışmasına Gerek Yok...
Dijital Ürün Danışmanımız Size Yardımcı Olacaktır.
İşiniz, hedefleriniz ve deneyiminiz hakkında bize bilgi verin. Bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulabiliriz.
Bizimle iletişime geçin...
Hızlı İletişim

Sistemsel Medya