Akıllı Alışveriş kampanyaları

Potansiyel müşteriler internete üzerinden diledikleri yerden çeşitli platform ve cihazlar üzerinden hem online hem de fiziksel mağaza alışverişlerini sorunsuz şekilde yapabilen bir profil oluşturuyor. Akıllı Alışveriş kampanyaları, Google’da sunduğunuz ürünler için evlerinde, mobil cihazlarında veya mağazalarda arama yapan kullanıcıların karşısına ürünlerinizi çıkarmanıza yardımcı olur.

Uzman ekibimizden destek almak için bizimle iletişime geçiniz.
 
Akıllı Alışveriş kampanyaları

Akıllı Alışveriş kampanyalarıyla neler yapabilirsiniz?

Daha geniş bir kitleye ulaşın

Akıllı Alışveriş kampanyalarıyla ürünler tüm Google mülklerinde gösterilebilir. Arama yapan veya içeriklerden yararlanan kullanıcılar, ürünleri bulundukları yerde ve diledikleri zaman görebilir...

Trafiği ve satışları artırın

Google’ın Alışveriş kampanyaları sayesinde hem internette hem mağazada ürünlerinizi daha fazla müşterinin bulmasına yardımcı olacağız...

Analizleri ve trendleri keşfedin

Nelerin rağbet gördüğünü bilmek mi istiyorsunuz? Neyin işe yaradığını, neyin işe yaramadığını ayrıntılarıyla öğrenmenize yardımcı olabiliriz...

Reklamlarınızı her gün Google platformlarında yüz milyonlarca potansiyel müşteriye ulaştırın

Google Arama

Kullanıcılar istedikleri şeyler için arama yapar. Akıllı Alışveriş kampanyaları, sattığınız şeyler için Google’da arama yapan tüketicilerin karşısına ürünlerinizi çıkarır.

Uzman ekibimizden destek almak için bizimle iletişime geçiniz.
 
Google Arama
Google Arama

Google Arama

Alışveriş yapan kullanıcılar sunduğunuz ürünleri daha aramaya başlamadan onlarla bağlantı kurun. Kullanıcıların favori bloglarına göz attığı, mobil cihaz ve uygulama kullandığı ya da internetteki milyonlarca iş ortaklığı web sitesinde ve uygulamasında gezindiği anlar bağlantı kurmak için idealdir.

Uzman ekibimizden destek almak için bizimle iletişime geçiniz.
 

Ürünlerinizi daha da fazla Google platformunda sergileyin

YouTube
YouTube

Dünya genelinde alışveriş yapan kullanıcıların %40'ından fazlası, YouTube'da keşfettiği ürünleri satın aldığını belirtiyor. İster fenomenlerle alışveriş gezilerine çıkmak ister yorum aramak olsun, müşterilere ürünlerle ilgili herhangi bir video izledikleri anda ulaşın.

Gmail
Gmail

Her ay bir milyardan fazla etkin kullanıcı Gmail'e giriyor. Potansiyel müşterilere ürünlerinizi, içerik tükettikleri her yerde (gelen kutularında bile) sergileyin.

Nereden Başlamanız Gerekiyor
Kafanızın Karışmasına Gerek Yok...
Dijital Ürün Danışmanımız Size Yardımcı Olacaktır.
İşiniz, hedefleriniz ve deneyiminiz hakkında bize bilgi verin. Bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulabiliriz.
Bizimle iletişime geçin...
Hızlı İletişim

Sistemsel Medya